Staż/praktyki - Praktykant – budownictwo drogowe – specjalizacja inżynieria środowiska
STRABAG Sp. z o.o. Warszawa, Polska 23 maja 2019

Sukces zależy od pracy zespołowej! STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. Laboratoria należące do koncernu czuwają nad utrzymaniem najwyższych standardów jakości, prowadząc prace badawcze i wdrażając innowacyjne technologie. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia blisko 6 tys. osób.

Do Dyrekcji PC Centrum (Budownictwo Drogowe) poszukujemy osoby na stanowisko:Praktykant – budownictwo drogowe (m/k) – specjalizacja inżynieria środowiska

Job-ID: req27752

Miejsce pracy: woj. mazowieckie – Warszawa

Zadania:

  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji budowy
  • wsparcie w nadzorowaniu pracy firm podwykonawczych
  • praca w terenie – kontrola zgodności wykonanych robót z dokumentacją techniczną
  • współpraca w zakresie przygotowywania harmonogramów robót i zapytań ofertowych
  • sporządzanie raportów na potrzeby realizacji budowy
  • szczegółowy zakres zadań ustalany jest indywidualnie z opiekunem praktyk

Wymagania

  • student/absolwent studiów inżynierskich lub magisterskich z zakresu budownictwa (preferowana specjalizacja inżynieria sanitarna)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Project)
  • mile widziana znajomość programów AutoCad, Norma Pro
  • gotowość do poznawania oprogramowania branżowego
  • umiejętność współpracy w zespole
  • mile widziana aktywność w kołach i organizacjach studenckich – jako dodatkowy atut!

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • indywidualne wsparcie opiekuna praktyk
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w jednej z największych firm budowlanych w Polsce
  • możliwa praca w niepełnym wymiarze czasu
  • krótszy dzień pracy w piątek

Prosimy o przesłanie CV przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl/kariera w zakładce ”Oferty Pracy

Wymagane dokumenty

cv