Staż/praktyki - Praktykant/ Asystent w Zespole Cen Transferowych (Dział Doradztwa Podatkowego) – WAR000T5
EY (Dawniej Ernst&Young) EY, rondo ONZ, Warszawa, Polska 13 listopada 2017

EY (dawniej Ernst & Young) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 212 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to również  największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2800 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Poprzez swoje działania ma ambicję budować lepszy świat pracy dla swoich pracowników, klientów i całej społeczności.

Ceny transferowe są związane z wieloma aspektami działalności firmy. Szacuje się, że ponad połowa obrotów handlowych na świecie odbywa się w ramach transakcji wewnątrzgrupowych. Projekty realizowane przez Zespół Cen Transferowych Ernst & Young obejmują szczegółową analizę transakcji od strony finansowej i podatkowej oraz uwarunkowań i celów biznesowych grup kapitałowych, tak aby ograniczyć ryzyko zakwestionowania przez ograny podatkowe cen stosowanych w transakcjach z podmiotami powiązanymi, a tym samym narażenia grupy na dodatkowe koszty.

Staż/praktyki - Praktykant/ Asystent w Zespole Cen Transferowych (Dział Doradztwa Podatkowego) – WAR000T5

Zespół Cen Transferowych

Praktyki lub praca w Zespole Cen Transferowych Ernst & Young dadzą Ci możliwość zmierzenia się z problematyką cen transferowych, która dotyczy większości grup kapitałowych na świecie. W naszym Zespole zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego odbywa się praktycznie od pierwszego dnia praktyki, bo od początku będziesz zaangażowany / zaangażowana w realizację projektów dla klientów, a nie prace pomocnicze lub administracyjne. Członkowie naszego Zespołu pomogą Ci stopniowo zdobywać wiedzę i praktykę zawodową, dzieląc się z Tobą swoimi doświadczeniami. Jeżeli interesują Cię wyzwania analityczne, ale cenisz również relacje z Zespołem i klientem, znajdziesz to w naszym Zespole, dzięki specyfice naszych projektów nastawionych na rozwiązywanie problemów, ale również na ścisłą współpracę zespołów roboczych z klientem.

Poszukujemy Praktykantów i Asystentów do Zespołu Cen Transferowych (biuro w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku).

Wymagania

Od kandydatów – studentów kierunków ekonomicznych lub matematycznych  – oczekujemy:

  • zdolności analitycznych,
  • bardzo dobrych wyników na studiach,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie,
  • naukę od najlepszych specjalistów,
  • pracę w różnorodnych zespołach,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, załączenie CV oraz pełnego wykazu ocen ze wszystkich lat studiów.

Link do formularza: https://ey.taleo.net/careersection/gcam01/jobdetail.ftl?lang=en&job=WAR000T5


Wymagane dokumenty

CV, wykaz ocen