Umowa o pracę - Praktykant/ Asystent w Dziale Doradztwa Podatkowego (VAT, CIT)
EY (Dawniej Ernst&Young) Warszawa, Polska 20 października 2017

EY (dawniej Ernst & Young) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 230 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę
i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to również  największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2900 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Poprzez swoje działania ma ambicję budować lepszy świat pracy dla swoich pracowników, klientów i całej społeczności.

Umowa o pracę - Praktykant/ Asystent w Dziale Doradztwa Podatkowego (VAT, CIT)

Jaka będzie twoja rola?

Dział Doradztwa Podatkowego w EY (dawniej Ernst & Young) to miejsce, gdzie znajomość prawa i ekonomii pozwala tworzyć najlepsze rozwiązania. Pomagamy naszym klientom w zmniejszaniu obciążeń podatkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W EY wierzymy, że odpowiedzialne zarządzanie zobowiązaniami podatkowymi przyczynia się do pozytywnych zmian w organizacji. Chcemy, aby nasi klienci odnosili korzyści z wdrażania przemyślanych strategii podatkowych. Każda, zaoszczędzona w ten sposób złotówka może być zainwestowana w dalszy rozwój biznesu. VAT, CIT, PIT, ceny transferowe, cło, akcyza, podatek od nieruchomości, optymalizacje i planowanie podatkowe, a nawet doradztwo HR – nasi doradcy świadczą pełen wachlarz usług polskim i zagranicznym firmom.

Jakie umiejętności cenimy?

Przedsiębiorczość i ambicja to dobry początek. Liczy się również pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych i chęć rozwoju. Przyda Ci się także umiejętność pracy w zespole, gotowość do podróży oraz dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy studentów i absolwentów kierunków prawniczych lub ekonomicznych, jak również wszystkich zainteresowanych dziedziną prawa podatkowego, którzy:

• chcą rozwijać się w obszarze doradztwa podatkowego,
  • znają język angielski na poziomie bardzo dobrym,
  • lubią zadania analityczne i dobrze odnajdują się w pracy zespołowej.

Oferujemy:

stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra i jesteś dyspozycyjny oraz gotowy do podróży służbowych,

płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami,

– udział w programie rozwoju zawodowego EYU opierającym się na trzech filarach:

• zdobywaniu różnorodnych doświadczeń
  • indywidualnym programie kursów i szkoleń
  • coachingu i mentoringu

– program EY Care & Wellness, a w nim: masaże w biurze, karty sportowe, warsztaty edukacyjne, PlayStation, piłkarzyki i wiele innych.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego (w języku angielskim) oraz dołączenie CV. Wykaz ocen ze studiów możesz dołączyć w kolejnym etapie – teraz nie jest to konieczne. https://ey.taleo.net/careersection/gcam01/jobdetail.ftl?lang=en&job=WAR000SR