Staż/praktyki - Praktykant / Analityk – Zarządzanie Ryzykiem – Zgodność Regulacyjna – WAR000SE
EY (Dawniej Ernst&Young) Warszawa, Polska 12 października 2017

EY jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. Jesteśmy największą firmą doradczą na polskim rynku. Zatrudniamy ponad 1 700 profesjonalnych doradców i audytorów. Świadczymy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego, w tym badania bezpieczeństwa systemów informatycznych, doradztwa podatkowego, transakcyjnego, doradztwa w zakresie ulg i dotacji inwestycyjnych.

W EY masz szansę dołączyć do grona świetnie wykwalifikowanych specjalistów. Czeka Cię praca nad różnorodnymi projektami, także w środowisku międzynarodowym. Nasi pracownicy mają stały dostęp do atrakcyjnych szkoleń i światowych zasobów wiedzy firmy. Zasady promocji i rozwój zawodowy opieramy na obiektywnej ocenie pracownika. Liczy się wiedza, umiejętności, pomysłowość i skuteczność działania oraz zdolność pracy w zespole.

U nas uczysz się szybciej, bo zdobywasz doświadczenie w różnych dziedzinach i pracujesz z najlepszymi. Dołącz do nas i zacznij od poważnych wyzwań.

Pomagamy naszym Klientom z sektora finansowego na całym świecie we wzmacnianiu systemów zapewniania zgodności z obowiązującymi przepisami i regulacjami. Specjalizujemy się w zagadnieniach dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu (AML/CFT) i posiadamy bogate i wieloletnie doświadczenie w obszarze programów poznaj swojego klienta (KYC), monitorowania transakcji czy sankcji. W naszej codziennej pracy łączymy wiedzę biznesową, regulacyjną oraz technologiczną i świadczymy kompleksowe usługi w ramach globalnych inicjatyw EY w różnych jurysdykcjach.

W ramach naszego Działu Zarządzania Ryzykiem realizujemy różnorodne inicjatywy AML/KYC dla globalnych instytucji finansowych i specjalizujemy się w następujących obszarach:

• Przeglądy, wzmacnianie i dostosowywanie programów AML/KYC do obowiązujących wymagań regulacyjnych

• Wsparcie operacji AML/KYC w zakresie remediacji danych klientów, inwestygacji, raportowania oraz przygotowania dokumentacji i zapewnienia jakości

• Analiza obowiązujących polityk, procedur, instrukcji stanowiskowych oraz standardów i dostosowanie do obowiązujących wymagań

• Optymalizacja i kalibracja kontroli w procesach AML/KYC z wykorzystaniem metod analizy danych oraz statystyki

• Przeglądy i testowanie technologii i rozwiązań IT wspierających procesy AML/KYC pod kątem zgodności oraz zwiększenia efektywności operacyjnej

• Audyty funkcji Compliance w obszarze AML/KYC i ocena istniejącego systemu i procedur zapewniania zgodności

• Podejmowanie innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność operacji AML/KYC z wykorzystaniem automatyzacji, robotyki i uczenia maszynowego

Od kandydatów oczekujemy podstawowej znajomości procesów związanych z programem przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, w tym proces poznaj swojego klienta (KYC), monitorowania transakcji lub sankcji. Ponadto:

• Zainteresowania w obszarze zapewnienia zgodności regulacyjnej (Compliance) w instytucjach finansowych,
  • Chęci rozwoju w przynajmniej jednym z obszarów świadczonych przez nas usług,
  • technologiami informatycznymi w obszarze AML/KYC oraz analizą danych,
  • Zdolności analitycznych,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego,
  • Umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • Dobrej organizacji pracy i zaangażowania,
  • Dyspozycyjność i otwartość na pracę na projektach zagranicznych.

Studentom studiów magisterskich płatne praktyki, absolwentom stałą pracę,

• Udział w programie rozwoju zawodowego opierającego się na trzech filarach:
    –  coachingu i mentoringu
  • Program EY Care & Wellness – to min. karty sportowe, masaże biurowe, warsztaty edukacyjne i wiele innych.