Staż/praktyki - Praktykant/ Analityk – Zarządzanie Ryzykiem Informatycznym (Analiza Danych)
EY (Dawniej Ernst&Young) Warszawa, Polska 28 września 2017

Praktykant / Analityk – Zarządzanie Ryzykiem Informatycznym

Pracując dla naszych Klientów zapewniamy, by technologia i systemy informatyczne przyczyniały się do wzrostu wartości biznesu, zwiększenia skuteczności działania oraz ograniczenia ryzyka. Realizując projekty doradcze, łączymy wiedzę techniczną oraz biznesową, uwzględniając różnorodne punkty widzenia wewnątrz organizacji naszych Klientów, a także zmieniające się otoczenie regulacyjne.

W ramach naszego Działu Zarządzania Ryzykiem Informatycznym, Zespołu Analiz Danych realizujemy różnorodne projekty doradcze i audytowe, specjalizując się w obszarach:

• Przeglądów procesów biznesowych

• Analizy oraz organizacji i nadzoru nad jakością danych

• Analizy danych z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi (SQL, SAS, R)

• Wykorzystania metod statystycznych do celów biznesowych

Od kandydatów – studentów i absolwentów studiów magisterskich – oczekujemy:

• zainteresowania technologiami informatycznymi,

• chęci rozwoju w przynajmniej jednym z obszarów świadczonych przez nas usług,

• zdolności analitycznych,

• dobrych wyników na studiach,

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego,

• umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,

• dobrej organizacji pracy i zaangażowania.

• studentom studiów magisterskich płatne praktyki, absolwentom stałą pracę,

• udział w programie rozwoju zawodowego opierającego się na trzech filarach:
    – zdobywaniu różnorodnych doświadczeń,
    – spersonalizowanym programie kursów i szkoleń,
    – coachingu i mentoringu

• program EY Care & Wellnes,s – to min. karty sportowe, masaże biurowe, warsztaty edukacyjne i wiele innych.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim, załączenie cv oraz pełnego wykazu ocen ze wszystkich lat studiów. https://ey.taleo.net/careersection/gcam01/jobdetail.ftl?lang=en&job=POL000E2