Staż/praktyki - Praktykant
Mainfreight Poland Sp. z o. o. Pruszków, Polska 23 sierpnia 2017

Jesteśmy otwarci na młodych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do stawianych przed nimi zadań, nie boją się wyzwań, lubią pracować w grupie i nawiązywać nowe kontakty. Pragniemy by właśnie takie osoby dołączyły do rodziny Mainfreight.

Praktyki w firmie Mainfreight Poland to Twoja przepustka do dynamicznego, różnorodnego i fascynującego świata transportu, spedycji i logistyki. Przez trzymiesięczny okres trwania praktyk będziesz miał/a okazję pracować w wybranych działach firmy. Pełniąc różnorodne funkcje – od asystenta spedytora/transportu po obsługę systemu SPEED i planowanie ramię w ramię z doświadczonym menadżerem – będziesz mógł/mogła również poznać kulturę i specyfikę danego działu, dzięki czemu poznasz wszystkie aspekty krajowego i międzynarodowego transportu drogowego i lub transportu Air&Sea.

Zadania:

  • zapoznanie się z dokumentacją transportową i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • wsparcie wybranych działów Transportu, Spedycji , Księgowości i Administracji

  • praca w systemie SPEED,

  • dbanie o wysoką jakość wykonywanych obowiązków.

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie (mile widziani studenci),

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra umiejętność obsługi programu Excel,

  • motywacja do zdobywania wiedzy i umiejętności zawodowych,

  • chęć do pracy zadaniowej i zespołowej

Oferujemy

  • umowę o praktyki, dzienniczek praktyk,
  • refundacja kosztów dojazdu,
  • pakiet szkoleń wstępnych,
  • możliwość praktycznego poznania specyfiki branży transportu drogowego,
  • pracę w międzynarodowym środowisku Grupy Mainfreight,
  • nowozelandzką kulturę pracy.

Wymagane dokumenty

CV