Staż/praktyki - Praktykant
iPro Sp. z o.o. Algierska 7, Warszawa, Polska 19 czerwca 2017

iPro to działająca od kilku lat kreatywna firma e-learningowa. Tworząca z pasją w pełni grywalne i interaktywne szkolenia e-learningowe, dla polskich oraz zagranicznych firm.

Główne zadania:

• Tworzenie i rozwój oprogramowania aplikacji szkoleniowych

• Projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności

• Testowanie oprogramowania

• Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

Czego oczekujemy?

• Studenta kierunków informatycznych

• Umiejętności programowania pod system Android oraz strony WWW

• Znajomość JavaScript, Java (pod system Android)

• Znajomość języka angielskiego, która umożliwia zapoznawanie się z dokumentacją

techniczną

• Umiejętność pracy w zespole oraz angażowania się w przydzielone zadania

• Umiejętność analitycznego myślenia

• Ambicji! Pasji! Gotowości do podejmowania wyzwań!

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

wzorców projektowych oraz umiejętność ich praktycznego wykorzystania

frameworków frontendowych, np. Bootstrap, Foundation, AngularJS

frameworków backendowych, np. Node.js, Django

SQL oraz baz danych (np. Oracle, Postgresql, MySQL, SQLite)

C#, Python, PHP

Oferujemy

W ramach Programu Praktyk oferujemy:

• Bezpłatne trzymiesięczne praktyki w okresie od lipca do września z możliwością

zatrudnienia

• Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Uczestnictwo w unikatowych projektach, które mają wpływ na pracę tysięcy osób

• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

• Przyjazną atmosferę pracy

Jeżeli jesteś ambitny, chcesz zdobyć doświadczenie, pracując przy kreatywnych

projektach, a nasza propozycja brzmi dla Ciebie ciekawie przyślij nam CV na:

rekrutacja@ipro-elearning.com, umówimy się i pogadamy o szczegółach.

W razie pytań śmiało dzwoń: 797-289-266 odpowiemy na każde zgłoszenie

Wymagane dokumenty

CV