Staż/praktyki - Stażysta w Biurze Zarządu
Hydropress Serwis Sp. z o .o . Rakowiecka 34, Warszawa, Polska 18 kwietnia 2017

Hydropress Serwis sp. z o. o.  jest czołowym, polskim producentem bezdotykowych myjni samochodowych, dostarczającym na europejski rynek nowoczesne i unikalne rozwiązania technologiczne od ponad 10 lat. Nasz zespół tworzy grono doświadczonych specjalistów z branży hydrauliki siłowej, konstruktorów, inżynierów oraz ekonomistów, którzy swoją wiedzę i umiejętności zdobywali przez lata.

Staż/praktyki - Stażysta w Biurze Zarządu

Program stażu:

  • praktyczne wykorzystanie wiedzy w pracy administracyjnej (KSH, KC, KPA)
  • przygotowywanie zestawień, raportów oraz ich interpretowanie
  • wparcie działu sprzedaży w codziennej pracy
  • prowadzenie rejestru korespondencji i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • skutecznego wyszukiwanie informacji na stronach www (CiDG, KRS)
  • dokładna selekcja dokumentów i ich archiwizacja

Program stażu trwa 1 miesiąc (z możliwością przedłużenia) i będzie indywidualnie dopasowany do dyspozycyjności kandydata.

Wymagania

Oczekujemy statusu studenta, optymizmu, chęci do zdobywania doświadczenia i podejmowania wyzwań. Cenimy umiejętność współpracy w zespole, dokładność i komunikatywność. Zaletą będzie również znajomość języków obcych, obsługi pakietu MS Office, urządzeń biurowych oraz dyspozycyjność 15h w tygodniu.


Oferujemy

Wierzymy, że za sukcesem każdej organizacji stoją ludzie. Chcemy wspierać osoby rozpoczynające swoją drogę zawodową na rynku pracy, podzielić się z nimi doświadczeniem i wspólnie podejmować nowe wyzwania.

Zapewnimy Ci wsparcie i kompleksową pomoc we wszystkich zleconych zadaniach. Przekażemy Ci wiedzę z zakresu administrowania biurem i wsparcia działu sprzedaży oraz nauczymy wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach w praktyce.


Wymagane dokumenty

CV