Staż/praktyki - Praktykanci na poletkach doświadczalnych
Praktykanci na poletkach doświadczalnych 7 lutego 2019
Firma BASF Polska sp z o.o oferuje pracę sezonową dla studentów (studiów inżynierskich oraz magisterskich) Wydziałów Rolniczych oraz Ogrodnictwa. Praca sezonowa pozwoli studentom na pogłębienie posiadanej wiedzy z zakresu agrotechniki oraz ochrony roślin rolniczych lub sadowniczych wraz z zastosowaniem nowoczesnych środków prowadzenia badań oraz komunikacji.
Twoje podstawowe obowiązki:

  • Pomoc w zakresie zakładania doświadczeń polowych
  • Prace pielęgnacyjne na poletkach doświadczalnych oraz doświadczeniach demonstracyjnych BASF Polska
  • Poznanie metod badawczych z zakresu oceny biologicznej produktów w uprawach polowych
  • Współpraca w zakresie realizacji monitoringu występowania patogenów w Polsce, zbiór prób roślin do dalszych analiz laboratoryjnych
  • Przygotowanie pól doświadczalnych na potrzeby corocznych Warsztatów Polowych BASF oraz wizyt merytorycznych grup klientów w sezonie
  • Pomoc przy przeprowadzeniu zbioru doświadczeń polowych w zakresie upraw charakterystycznych dla danej lokalizacji
  • Pobieranie prób nasion zbóż oraz rzepaku ozimego z doświadczeń polowych, przygotowanie prób ziarna, nasion dla dalszych badań laboratoryjnych

Oferujemy

  •  Współpracę w oparciu o umowę zlecenia w okresie 1.03. – 31.10.2019 r.
  •   Elastyczne godziny pracy
  •   Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

Centrum Kompetencji BASF Polska w:

Pągowie: Kamil Szpak, tel: 601 806 525

Pamiątkowie k. Szamotuł:
Szymon Łączny, tel: 785 892 979

Szwarcenowie k. Iławy:
Szymon Struzik, tel: 602 147 917

Skowronki k. Grójca:
dr Jacek Lewko, tel: 601 759 772

Termin składania aplikacji:
18 lutego 2019

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z dr Witoldem Łykowskim, Kierownikiem Działu Badań i Rozwoju Produktów. Tel: 601 759 974