Staż/praktyki - Praktyka w dziale Finansów
STRABAG Sp. z o.o. Parzniewska 10, Pruszków, Polska 15 marca 2021

STRABAG jest Europejskim koncernem w branży w technologii budowlanej. Co roku w Programie Praktyk #LATOwSTRABAG bierze udział blisko 200 Studentów. Bądź jednym z nich!

Zadania:

  • wsparcie w prowadzeniu rejestrów i zestawień oraz przygotowywaniu raportów,
  • wsparcie w przygotowywaniu bieżących analiz,
  • wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych
  • archiwizacja dokumentów zgodnie z wytycznymi  koncernowymi
  • dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów
  • wsparcie w dekretacji i księgowania faktur VAT w systemie finansowo- księgowym
  • wsparcie w  kontroli pod względem formalno-prawnym dokumentów źródłowych będących podstawą do wystawiana
  • faktur zakupowych i sprzedażowych
  • wsparcie monitorowania należności i zobowiązań
  • wsparcie w przygotowywaniu umów

Wymagania

  • jesteś studentem minimum III roku studiów na kierunku ekonomicznym lub finansowym
  • dobrze znasz pakiet MS Office – w szczególności Excel,
  • potrafisz pracować w zespole #TEAMSWORK
  • szybko się uczysz i łatwo przyswajasz nowe informacje
  • znasz język niemiecki i/lub język angielski

Oferujemy

  • płatne praktyki w naszym biurze w Pruszkowie / na jednej z naszych inwestycji Warszawie
  • możliwość dopasowania praktyk do zajęć na uczelni
  • rozwój w kierunku specjalisty ds. finansowych
  • możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk
  • bliska współpraca z ekspertami w zakresie finansów

CV https://jobboerse.strabag.at/req36603/Program%20praktyk%20-%20Finanse%20(m%20%20-%20%20k)/PL/~www.strabag-cdn.net