Staż/praktyki - Praktyka w Departamencie HR
Home Broker S.A. Warszawa, Polska 19 stycznia 2018

Młodym, ambitnym i gotowym na rozwój studentom proponujemy bezpłatne praktyki w wybranym Departamencie Centrali oraz w Sieci Sprzedaży na terenie całej Polski.
Rozpocznij z nami karierę zawodową!

Zadania:

  • zaznajomienie się z pracą departamentu
  • kompletowanie, ewidencjonowanie i archiwizowanie dokumentacji
  • pomoc przy organizacji szkoleń
  • przygotowanie zestawień studenckich biur karier
  • obsługa urządzeń biurowych
  • pomoc przy realizacji zamówień materiałów biurowych
  • udział w wybranych panelach szkoleniowych
  • inne czynności administracyjno-biurowe i wsparcie departamentu

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • status studenta
  • zainteresowanie tematyką miękkiego HR
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • entuzjazm i zaangażowanie
  • pozytywne nastawienie 🙂

Oferujemy

Co oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w największej na polskim rynku firmie zajmującej się obrotem nieruchomościami
  • przyjazny, doświadczony zespół zapewniający świetną atmosferę praktyk
  • opiekuna praktyk, pod okiem którego będziesz wykonywać kreatywne zadania
  • elastyczny grafik praktyk dostosowany do zajęć na uczelni
  • ocenę zdobytych umiejętności oraz zaświadczenie o odbyciu praktyk

Wymagane dokumenty

CV