Staż/praktyki - Praktyka / staż w akredytowanym laboratorium referencyjnym
Praktyka / staż w akredytowanym laboratorium referencyjnym Radzików, Polska 15 kwietnia 2019

Laboratorium Kontroli Genetycznie Modyfikowanych Organizmów, Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin w Radzikowie, k/Warszawy – zaprasza studentów oraz absolwentów uczelni wyższych o profilu: nauki rolnicze, biotechnologicznym, biologicznym oraz chemicznym na praktyki studenckie oraz staże po ukończeniu studiów.

Termin: maj-wrzesień 2019

Staż/praktyki - Praktyka / staż w akredytowanym laboratorium referencyjnym

Miejsce pracy:

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy, Radzików k/ Błonia, woj. mazowieckie, www.ihar.edu.pl

• wykształcenia w kierunku biologia, biotechnologia, rolnictwo lub pokrewne,
  • chęci do poznawania biologii molekularnej i motywacji do pracy

• atrakcyjne miejsce praktyk w akredytowanym laboratorium referencyjnym,
  • poznanie i doskonalenie nowych technik analiz molekularnych (PCR, DDPCR, RTPCR, ELISA, klonowanie, analizy bioinformatyczne)
  • zdobycie doświadczenia w pracy mikrobiologicznej
  • zdobycie doświadczenia w pracy z roślinami (kultury in vitro, transformacje)
  • poznanie systemu zarządzania jakością w laboratorium,
  • pracę przy ciekawych projektach badawczych oraz wykrywanie i oznaczanie ilościowe GMO