Staż/praktyki - Asystent/ka Inżyniera Budowy
Frapol Sp. z o.o. Wołomin, Polska 29 czerwca 2017

FRAPOL jest jednym z największych producentów i dostawców standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Prowadzimy również montaże na budowach za granicą oraz na terenie całej Polski.

Proponujemy odbycie praktyki na budowie w Wołominie.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji budowlanej (BHP, protokołów odbiorów, szkice detali itp.)
  • Kontrola zgodności wykonanych robót z dokumentacją projektową
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych, sporządzanie notatek, pism
  • Wsparcie zespołu w nadzorowaniu pracy podwykonawców.
  • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu kosztorysów.

Wymagania

  • Student/ka kierunku budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewnego
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office, AutoCAD
  • Duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • Oferujemy odbycie praktyki na budowie w Wołominie w okresie lipiec – wrzesień.
  • Praktyka ma charakter bezpłatny z możliwością przejścia w formę odpłatnej i stałego zatrudnienia.

Wymagane dokumenty

cv