Umowa o pracę - Pracownik Wsparcia Technicznego
PGB Human Resources Sp. z o.o. Warszawa, Polska 22 czerwca 2018

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego stałego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji i sprzedaży armatury przemysłowej, poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Działu Serwisu w bieżących zadaniach.

  • Praca z dokumentacją techniczną oraz przetargową.

  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie przygotowywania rysunków technicznych.

  • Analiza i tłumaczenie dokumentacji technicznej.

  • Tłumaczenie dokumentacji w zakresie produktów katalogowych.

  • Praca pod nadzorem Dyrektora Technicznego.

  • Współpraca z Dyrektorem Technicznym i Kierownikiem Serwisu i Logistyki.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym.

  • Mile widziani studenci kierunków : Automatyka, Elektryka, Ochrona Środowiska, Mechanika, Budowa Maszyn, Hydraulika lub pokrewnych.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku byłoby dodatkowym atutem.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym zarówno w mowie, jak i piśmie.

  • Dobra znajomość pakietu Office.

  • Znajomość przyrządów pomiarowych i programów graficznych (np. Publisher) byłaby dodatkowym atutem.

  • Zorganizowanie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

  • Odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Praca na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zapewniona prywatna opieka medyczna oraz posiłki.

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach, także zagranicznych oraz wspieranie w dalszej edukacji.

  • Możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach firmy.

Wymagane dokumenty

cv