Umowa o pracę - Pracownik w Dziale Systemów Zarządzania Jakością
Cedrob S.A. Ujazdówek, Polska 12 czerwca 2018

CEDROB S.A. jest największym producentem mięsa w Polsce. Jako lider w produkcji drobiowej, dążąc do poszerzenia działalności oraz stworzenia komplementarnej oferty produktowej objął pakiet większościowy akcji Gobarto S.A. (dawniej Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA), dzięki czemu zyskał tytuł wiodącego producenta trzody chlewnej.
Celem CEDROB S.A. jest przede wszystkim spełnianie oczekiwań Klienta poprzez ciągłe udoskonalanie ofert handlowych oraz wysoką jakość i trwałość oferowanych wyrobów gotowych
Efektywne i niezawodne realizowanie wszystkich procesów produkcyjnych oraz utrzymanie wysokiej pozycji Cedrob-u na rynku polskim i zagranicznym,
Doskonalenie organizacji na każdym stanowisku pracy oraz systematyczne podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez ciągłe szkolenia, podnoszenie warunków zatrudnienia pracowników,
Rozwój Systemów Zarządzania Jakością, Systemu Zarządzania Środowiskiem
Optymalne wykorzystanie wszystkich posiadanych zasobów oraz ciągła poprawa infrastruktury
Bardzo ścisła współpraca z Klientem, mająca na uwadze badanie satysfakcji Klienta z uwagi na jednoznaczną identyfikację Jego potrzeb.

OPIS STANOWISKA:

  • – weryfikacja dokumentacji systemowej zgodnie z wymaganiami systemu ISO 9001/BRC/IFS ( w zależności od obiektu)
    – weryfikacja poszczególnych procesów produkcyjnych zgodnie z wdrożonymi standardami/systemami

     – odpowiedzialność za kontrolę na każdym etapie procesu produkcyjnego zgodnie z wytycznymi wymagań/standardów

     – dbałość o pełne bezpieczeństwo żywności produkowanych asortymentów zgodnie z wymaganiami wdrożonych standardów

  • – miejsce pracy ZAKŁAD MIĘSA DROBIOWEGO – UJAZDÓWEK K/CIECHANOWA

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – Technologia Żywności, Towaroznawstwo, Zootechnika, Rolnictwo, Biologia, Inżynieria chemiczna i procesowa
  • znajomość systemu HACCP
  • mile widziana znajomość wymagań normy ISO 9001/systemy jakości
  • mile widziana znajomość standardu BRC, IFS
  • komunikatywność
  • gotowość do pracy zmianowej (trzy zmiany) – równoważny czas pracy
  • obsługa komputera
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych

Wymagane dokumenty

CV