Umowa zlecenie - Pracownik w Dziale Rozwoju Biznesu Detalicznego
Grupa Generali Polska Warszawa, Polska 12 czerwca 2018

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

  • rejestracja wpływających od klientów dokumentów w systemach;
  • potwierdzenie rejestracji dokumentów;
  • wpisywanie danych do systemu;
  • pomoc w innych zadaniach realizowanych przez zespół.

Wymagania

  • dyspozycyjności min. 35 godz. tygodniowo;
  • dokładności i skrupulatności;
  • poczucia odpowiedzialności za wykonanie zleconych zadań;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej;
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz:

Wymagane dokumenty

CV