Umowa o pracę - Pracownik w dziale Importu
Carrefour Polska Sp. z o.o. Targowa 72, Warszawa, Polska 23 stycznia 2018

Nasi klienci lubią mieć wybór – ulubionego sklepu, produktu, oferty cenowej. Pracownicy Carrefour również. Dlatego każdy po swojemu układa plan kariery, korzysta z benefitów, szuka nowych rozwiązań. Łączy nas pasja do handlu i troska o klienta.

Twoje zadania:

• koordynujesz realizowane zamówienia,
• opracowujesz dokumentację importową i  eksportową ,
• analizujesz wskaźniki,
•przygotowujesz analizy i raporty.

Wymagania

Doceniamy Cię:

• jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku logistyki lub handlu międzynarodowego,
• bardzo dobrze znasz język angielski,
• świetnie planujesz i organizujesz swoją pracę,
• działasz odpowiedzialnie i dokładnie,
• doskonale posługujesz się  MS Excel.

Oferujemy

Mamy dla ciebie:

• pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
• szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
• ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
• zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
• wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne,  kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
•pracę w firmie działającej w Polsce niemal 20 lat.

Wymagane dokumenty

cv