Umowa o pracę - Pracownik Recepcji
Grupa ZPR Media S.A. Senatorska, Warszawa, Polska 11 września 2018

Bellotto

Pięciogwiazdkowy Hotel mieści się w murach XVI wiecznego Pałacu usytuowanego na warszawskim Starym Mieście. Pałac powstał z inicjatywy biskupa płockiego i do 1795 roku pełnił funkcję siedziby prymasów. Obecnie zabytkowe mury Pałacu otwarte są dla gości Hotelu Bellotto, a także służą do celów wystawienniczo-konferencyjnych.

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych
• Obsługa rezerwacji telefonicznych i mailowych, meldowanie i wymeldowywanie gości
• Przyjmowanie płatności, wystawianie faktur i innych dokumentów sprzedażowych
• Nadzorowanie funkcjonowania room service
• Prowadzenie rejestru poczty
• Dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze gościa hotelowego lub analogiczne wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego – zagraniczni goście
  • Otwartość na kontakt z klientem
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 12 godzinnym (d/n)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat
  • Pracę w renomowanym i luksusowym pięciogwiazdkowym Hotelu na Starym Mieście w Warszawie
  • Profesjonalne szkolenie oraz wsparcie w trakcie wykonywania pracy
  • Możliwość awansu i rozwoju
  • Zmianowy system pracy

Wymagane dokumenty

CV