Umowa o pracę - Pracownik produkcji/Zastępca Koordynatora Produkcji
PHP ROSA Producent węży i profilii elastycznych Hipolitowska 102, Hipolitów, Polska 27 listopada 2017

POLSKI PRODUCENT WĘŻY I PROFILI ELASTYCZNYCH

Od ponad trzydziestu lat oferujemy starannie przygotowane węże oraz profile z PVC i jego mieszanek, przyjazne dla środowiska i charakteryzujące się doskonałą jakością.

Jesteśmy małym, ale nowoczesnym i ambitnym zespołem produkcyjnym. Nie boimy się wyzwań i nowych produktów. Nieustannie dążymy do doskonalenia naszego procesu produkcji, optymalizacji, poprawy wydajności i efektywności. Wiemy, że Pracownik, to skarbnica wiedzy, dlatego większość pomysłów udoskonaleń procesów pochodzi z wewnątrz zespołu. Lubisz mieć wpływ na rzeczywistość, która Cię otacza ? Dołącz do nas!

Umowa o pracę - Pracownik produkcji/Zastępca Koordynatora Produkcji

Szukamy Zastępcy Koordynatora Produkcji.
Jest to stanowisko ważne dla nas i odpowiedzialne, wymaga świadomej decyzji po obu stronach – Pracownika i Pracodawcy. Dlatego proponujemy Ci 2 etapy procesu rekrutacji :

W trakcie pierwszej umowy na okres 4 miesięcy będziesz pracował na stanowisku Pracownik Produkcji – w trybie 3 zmianowym – i traktowany będziesz, jako Kandydat na stanowisko Zastępcy Koordynatora Produkcji. Przez ten okres zapoznasz się z funkcjonowaniem i specyfiką Produkcji. Do Twoich obowiązków, oprócz zadań związanych z procesem produkcji ( w tym kontroli jakości i pakowania) będzie należało miesięczne zgłaszanie sugestii udoskonaleń procesów.

Po zakończeniu pierwszej umowy, minimum 1 Kandydat otrzyma propozycję pracy na stanowisku Zastępcy Koordynatora Produkcji w trybie 1 zmianowym (7:00-15:00). Po zakończeniu pierwszej Umowy, Pracodawca nie wyklucza możliwości przedstawienia pozostałym Kandydatom oferty pracy na innych stanowiskach.

Jeżeli nie boisz się pracy i masz ambicje na szybki awans, czekamy właśnie na Ciebie !

Wymagania

  • Wymagany min. Licencjat/Inżynier na kierunku Inżynieria Procesu Produkcji lub pokrewnym.
  • Mile widziane zainteresowanie Lean Management i produkcją w branży Tworzyw Sztucznych.
  • Zaangażowanie i pracowitość.
  • Nie wymagane doświadczenie, weekendy wolne.

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Możliwość awansu na stanowisko Zastępcy Koordynatora Produkcji
  • Pracę w młodym, profesjonalnym i zaangażowanym zespole osób
  • wolne soboty i niedziele

Wymagane dokumenty

CV