Umowa zlecenie - Strażnik Wieży i Labiryntu
PPHU HORTULUS Iwona Bigońska 76-038 Dobrzyca, Polska 12 czerwca 2017

Ogrody Hortulus w Dobrzycy to kompleks ogrodów pokazowych tworzonych już od ponad 25 lat z miłości do natury i z potrzeby dzielenia się tym, co piękne, z innymi. Ogrody Hortulus to unikatowe miejsce wypoczynku, rozrywki oraz edukacji przyrodniczej. To także jedna z największych atrakcji Pomorza Zachodniego. Ogrody Hortulus położone są w powiecie koszalińskim w wyjątkowej strefie klimatycznej 7b. Ogrody oddalone są tylko o 8 kilometrów w linii prostej od brzegu Morza Bałtyckiego. Jest to najbardziej na północ wysunięta kolekcja dendrologiczna w Polsce.Kompleks składa się z dwóch zespołów ogrodowych o odmiennym charakterze – Ogrodów Tematyczne Hortulus oraz Ogrodów Hortulus Spectabilis. Zespoły ogrodowe, oddalone są od siebie o 2 km, a między nimi znajduje się teren Szkółki Roślin Ozdobnych Hortulus.

Zakres obowiązków:

Udzielanie informacji turystom odwiedzającym kompleks Ogrody Hortulus

Udzielanie wskazówek turystom przy pokonywaniu najdłuższego na świecie labiryntu grabowego

Wymagania

* Entuzjazm

* Zaangażowanie

* Mobilność

* Dyspozycyjność

* Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

* Znajomość minimum jednego języka obcego będzie dodatkowym atutem (preferowane: niemiecki, angielski, rosyjski)

Oferujemy

Pracę w ciekawym miejscu w młodym i zgranym zespole, różnorodność zadań, atrakcyjność okolicy. Pomożemy w znalezieniu zakwaterowania.

PRACA SEZONOWA / PRAKTYKI PŁATNE

Wymagane dokumenty

CV