Umowa o pracę - Pracownik Magazynowy/Sortownik (3/4 etatu)
DHL Express Poland Wirażowa 37, Warszawa, Polska 30 sierpnia 2018

Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. To ich pasja, zaangażowanie, chęć i umiejętność pracy w zespole sprawiają, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

nr ref.: 3785

Zadania, które na ciebie czekają to:

  • obsługa procesu załadunku samochodów kurierskich:

– klasyfikacja paczek pod względem tras kurierskich
– przygotowywanie zestawień paczek za pomocą skanerów kurierskich
– rozmieszczanie paczek w samochodach kurierskich zgodnie z trasą kuriera

  • praca wyłącznie na porannej zmianie (poniedziałek: od 4:00, wtorek-piątek: od 5:00)

Wymagania

  • dobra organizacja własnej  pracy
  • sumienność i dokładność w ramach wykonywanych zadań
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • chęć pracy z komputerem
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej (zmiany poranne)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, to będzie dodatkowy atut
  • umiejętność obsługi wózka widłowego, to będzie dodatkowy atut

Oferujemy

  • Przyjazny i zgrany zespół
  • Darmowe ciepłe śniadania w kantynie
  • Zorganizowany transport do firmy z Dw. Centralnego
  • Wygodne biuro, kuchnię, kawę i świeże owoce
  • Pakiet różnorodnych benefitów (m.in. karta MultiSport)
  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Międzynarodowy program rozwojowy
  • Wsparcie przełożonych w każdej sytuacji
  • Unikalny program doceniania pracowników

Prosimy o składanie aplikacji przez formularz dostępny na stronie:

Wymagane dokumenty

CV