Umowa o pracę - Pracownik Magazynowy (1/2 etatu)
DHL Express Poland Wirażowa 37, Warszawa, Polska 30 sierpnia 2018

Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. To ich pasja, zaangażowanie, chęć i umiejętność pracy w zespole sprawiają, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.
nr ref.: 4279

Zadania, które na ciebie czekają to:

  • Procesowanie i monitorowanie międzynarodowych przesyłek kurierskich
  • Sortowanie załadunków i rozładunków przesyłek kurierskich
  • Wprowadzanie danych dotyczących przesyłek do systemu

Wymagania

  • Jesteś gotowy/a pracować fizycznie
  • Lubisz pracować w zespole
  • Znasz obsługę komputera
  • Możesz pracować w systemie zmianowym (możliwość wyboru etatu i zmiany, elastyczne godziny pracy)
  • Mile widziane, ale nie wymagane: uprawnienia na wózki widłowe i podstawowa znajomość języka angielskiego (A2)
  • Mile widziane, ale nie wymagane: aktualne szkolenia Dangerous Goods Regulation

Oferujemy

  • Przyjazny i zgrany zespół
  • Umowę o pracę
  • Darmowe ciepłe śniadania w kantynie
  • Zorganizowany transport do oraz z firmy z Dw. Centralnego
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport)
  • Szkolenia (w tym szkolenie wdrażające) i możliwość rozwoju
  • Wsparcie przełożonych w każdej sytuacji
  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Zestaw dobrej jakości ubrań roboczych
  • Międzynarodowy program rozwojowy
  • Unikalny program doceniania pracowników
  • Możliwość odbycia kursu i zdobycia uprawnienia na wózki widłowe

Prosimy o składanie aplikacji przez formularz dostępny na stronie:

Wymagane dokumenty

CV