Umowa zlecenie - Pracownik działu realizacji
Good Looking Studio Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Ulica Bartycka, Warszawa, Polska 24 stycznia 2018

Good Looking Studio – lider ręcznie malowanych reklam outdoorowych, murali artystycznych i grafik ściennych. Potrafimy namalować wszystko i w każdym rozmiarze, na różnych podłożach, na dużych wysokościach i w każdych warunkach. Pracujemy dla największych, najbardziej prestiżowych marek. Mamy zaplecze, wiedzę i umiejętności, by realizować nawet najbardziej złożone projekty. Uwaga, rośniemy i zaczynamy podbijać Europę 🙂

Czas pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Twoje zadania:

  • Przygotowanie ścian pod malowanie
  • Dbanie o narzędzia malarskie
  • Pakowanie samochodów na bieżące realizacje
  • Praca na myjkach ciśnieniowych
  • Montaż windy budowlanej
  • Obsługa plotera

Wymagania

Chcielibyśmy żebyś:

  • Miał doświadczenie w pracach budowlanych/remontowych
  • Posiadał prawo jazdy kat. B i nie bał się wsiąść za kółko VW Transportera 🙂 (warunek konieczny)
  • Był punktualny
  • Odpowiedzialnie przestrzegał obowiązujących zasad BHP

Oferujemy

Od nas dla Ciebie:

  • Bardzo ciekawa i jedyna w swoim rodzaju praca w największej w Europie firmie zajmującej się malowaniem reklam outdoorowych
  • Wsparcie i przyjazna atmosfera
  • Ciekawe wyzwania każdego dnia, na podstawie których możesz się wiele nauczyć

Wymagane dokumenty

CV