Umowa o pracę - Pracownik Działu Przygotowania Produkcji
ABIKORP Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. Ursynów, Warszawa, Polska 26 czerwca 2017
ABIKORP Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o.

Firma od początku istnienia specjalizuje się w robotach mikrotunelingowych z użyciem najnowszej technologii dostępnej na rynku.
Poprzez zapewnienie stałego szkolenia i podnoszenia kwalifikacji naszego personelu „ABIKORP” wykonał wiele rurociągów pod ziemią które były nie możliwe do realizacji metodą tradycyjną ze względu na bardzo trudne warunki gruntowe.

Umowa o pracę - Pracownik Działu Przygotowania Produkcji
  • analiza dokumentacji projektowej,
  • przygotowywanie wycen robót budowlanych (sieci, roboty specjalistyczne [mikrotuneling])
  • współpraca przy opracowywaniu budżetów dla realizowanych zadań,