Umowa o pracę - Pracownik Działu AP
Hays Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 5 kwietnia 2017

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii. Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Umowa o pracę - Pracownik Działu AP

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za bieżące wsparcie działu AP, w tym za księgowanie dokumentów finansowo-księgowych, wyciągów bankowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami. Ponadto zakres obowiązków obejmuje analizę poprawności i weryfikację zapisów na kontach księgowych, wprowadzanie faktur do wewnętrznego systemu firmy, prowadzenie ewidencji księgowych, uzgadnianie z kontami rozliczeń wydatków służbowych. Zatrudniona osoba będzie odpowiadała również za kontakt mailowy i telefoniczny z Klientem anglojęzycznym.

Wymagania

Od Kandydatów wymagamy zaawansowanej znajomości języka angielskiego oraz programu MS Excel. Oczekujemy ponadto komunikatywności, umiejętności analitycznego myślenia oraz rzetelności przy wykonywaniu obowiązków. Mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku.


Oferujemy

Oferujemy możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Do aplikowania zapraszamy w szczególności studentów bądź absolwentów kierunków finansowych.


Wymagane dokumenty

CV