Umowa zlecenie - Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży – nr ref. 10046
Bank Danych o Inżynierach Warszawa, Polska 1 marca 2019

Klient Banku Danych o Inżynierach – firma Tyrolit Poland Sp. z o.o. należy do grupy Tyrolit będącej jednym z wiodących na światowych rynkach producentów narzędzi do szlifowania, cięcia, piłowania, polerowania, wiercenia metalu, betonu, asfaltu, szkła, kamienia, a także systemów narzędzi i urządzeń dla budownictwa

Zakres obowiązków:

– tworzenie ofert dla klientów

– wprowadzanie zamówień do systemu SAP

– uzgadnianie z klientem parametrów technicznych tarcz, narzędzi

– monitorowanie zamówień i dostaw

– planowanie zamówień we współpracy z klientem

– kalkulowanie cen towarów

– wystawianie faktur/faktur korygujących

– kontakt telefoniczny i email z klientami (ok 20)

– współpraca ze sprzedawcami i inżynierami w centrali w Austrii

– rozpatrywanie reklamacji klientów

Wymagania

– wykształcenie techniczne ew. student studiów technicznych (inżynierskich/magisterskich) o kierunku mechatronika, budowa maszyn lub pokrewny profil

– znajomość j. angielskiego – ogólny i techniczny

– dodatkowy atut – doświadczenie w firmie o międzynarodowym zasięgu

– dodatkowy atut – znajomość system SAP

– cechy osobowości: dokładność, cierpliwość, zaangażowanie

– umiejętność planowania pracy

Oferujemy

Firma oferuje:

– umowa zlecenie z perspektywą zmiany na umowę o pracę (po około roku)

– intensywne szkolenia produktowe i SAP oraz prawidłowa obsługa klienta

– atrakcyjne wynagrodzenie

– uczestnictwo w szkoleniach językowych (j. angielski biznesowy i rosyjski)

Wymagane dokumenty

CV