Umowa zlecenie - PRACOWNIK DS. WINDYKACJI TELEFONICZNEJ
LeasingTeam Professional Warszawa, Polska 20 kwietnia 2018

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Obowiązki:

  • telefoniczny kontakt z aktualnymi Klientami znanej instytucji finansowej;
  • wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności;
  • przypominanie klientom biznesowym banku o zaległych płatnościach;
  • negocjowanie warunków spłaty zadłużenia i ugód;
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania

  • wymagany status studenta;
  • dyspozycyjność 40h od poniedziałku do piątku;
  • komunikatywność, stanowczość oraz asertywność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w znanej instytucji finansowej;
  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie medyczne, karta multisport.

Wymagane dokumenty

CV