Umowa zlecenie - Pracownik ds. weryfikacji faktur zakupowych
Electra M&E Polska Sp. z o.o. Warszawa, Polska 23 maja 2019

Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Umowa zlecenie - Pracownik ds. weryfikacji faktur zakupowych

• Weryfikacja faktur zakupowych
  • Wstępna kontrola dokumentów księgowych
  • Kontrola rozliczeń z dostawcami i podwykonawcami
  • Wsparcie działu zakupów/księgowości
  • Kopiowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych

• Student/-ka lub absolwent/-ka uczelni
  • Chęć zdobycia doświadczenia w pracy w dziale zakupów i weryfikacji faktur zakupowych
  • Zainteresowanie obszarem księgowości/rachunkowości/fakturowania
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Systematyczność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

• Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w ramach praktyk/stażu, możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@electra.co.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Electra M&E Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134 (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2018 poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Electra M&E Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.