Umowa o pracę - Pracownik ds. Rachunkowości z jęz. niemieckim (k/m)
neo communication sp. z o.o. Żurawia 6/12, Warszawa, Polska 26 marca 2018

neo communication jest dostawcą specjalistycznych usług z zakresu tłumaczeń we wszystkich językach świata z siedzibami w Szwajcarii, Austrii i Polsce. neo bazując na wieloletnim doświadczeniu wspiera swoich klientów w zakresiedoradztwa, wdrażania systemów informatycznych, usług lingwistycznych oraz zarządzania dokumentacją i jej treścią. Obsługujemy wiodące firmy z takich branż jak budowa maszyn, elektrotechnika, elektronika, motoryzacja, analizy chemiczne, usługi ubezpieczeniowe i finansowe.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów finansowych związanych z obsługą dostawców i klientów. Specjalista do spraw finansowych będzie odpowiadać za prawidłowy przebieg szeroko rozumianego procesu płatności, a także współpracować z kierownictwem, działem realizacji projektów tłumaczeniowych oraz działem rekrutacji podwykonawców.

Zadania

  • weryfikacja faktur za usługi obce

  • wprowadzanie przelewów do realizacji

  • rozliczanie usług i wystawianie faktur

  • sporządzanie zestawień finansowych i statystycznych

  • komunikacja z dostawcami oraz klientami

  • zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie

  • inne prace biurowe i administracyjne zlecone przez przełożonych

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (księgowość, finanse, rachunkowość)

  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na codzienną pracę w tym języku

  • znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • umiejętność pracy w zespole i nadawania priorytetów

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • pakiet szkoleń wprowadzających do obejmowanego stanowiska pracy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • codzienny kontakt z językiem niemieckim

  • współpracę w międzynarodowym zespole

  • udział w rozwoju firmy

  • elastyczne godziny pracy

  • doskonałą lokalizację w centrum Warszawy

Wymagane dokumenty

CV