Umowa zlecenie - Pracownik do mierzenia paczek/ magazynier (pół etatu)
Inforsys S.A. Annopol 3, Warszawa, Polska 13 listopada 2017

Firma Inforsys S.A. od ponad 15 lat specjalizuje się w outsourcingu procesów biznesowych (BPO) komunikacji bezpośredniej. Świadczymy usługi z zakresu korespondencji masowej oraz codziennej  w imieniu naszych klientów.

Poszukujemy pracowników na stanowisko magazyniera. Praca dwuzmianowa na pół etatu (zmiana ranna i zmiana popołudniowa w wyznaczonych godzinach), zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Miejsce pracy:

03-236 WarszawaAnnopol 3

Obowiązki:

  • weryfikacja wymiarów przesyłek (mierzenie jej długości, szerokości i wysokości) według przygotowanej instrukcji,
  • sprawdzanie wagi przesyłek,
  • wprowadzenie danych przesyłki do systemu,
  • sporządzanie protokołu weryfikacji wagi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV pod adres mailowy rekrutacjainfo27@gmail.com.

W tytule wiadomości proszę wpisać „magazynier” + miejscowość, której ogłoszenie dotyczy.

Wymagania

  • pracowitość,
  • uczciwość,
  • punktualność,
  • wykształcenie średnie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • umowa zlecenie

Wymagane dokumenty

CV