Umowa o pracę - Pracownik biurowy w firmie IT
Pretius Sp. z o.o. Sp. k. Żwirki i Wigury, Warszawa, Polska 20 grudnia 2017

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania na zamówienie oraz doradztwem z zakresu nowoczesnych rozwiązań IT. Budujemy rozwiązania służące do sprzedaży, obsługi klienta, rozliczeń prowizji, systemy raportowe. Mamy przyjemność pracować dla takich globalnych marek jak T-Mobile czy Innogy oraz największych polskich liderów branży telekomunikacyjnej (Play), medialnej (TVN, nc+), finansowej (BGŻ BNP Paribas).

Do Twoich obowiązków będzie należała koordynacja oraz wsparcie pracy biura, Będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za:

Obsługę korespondencji w języku polskim i angielskim

Obsługę firmowego maila i telefonu

Wsparcie organizacji eventów, targów, wydarzeń

Kontrolę obiegu dokumentów i ich archiwizację

Organizację stanowisk pracy w tym ewidencję sprzętów i wyposażenia

Organizację przepływu faktur, wprowadzanie przelewów, przygotowywanie dokumentów do księgowości

Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura, koordynację pracy firmy sprzątającej

Wsparcie administracji w zadaniach bieżących

Wymagania

Oczekujemy:

Samodzielności, dociekliwości i efektywność w działaniu

Umiejętności szybkiego uczenia się

Znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (odbieranie telefonów, pisanie maili)

Sprawnego posługiwania się pakietem MS Office (Excel, PowerPoint, Word)

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Oferujemy

Prywatną opiekę medyczną

Dofinansowanie do karnetu sportowego

Kurs języka angielskiego w firmie

Wyjścia firmowe

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Doskonałą atmosferę pracy

Zatrudnienie:

Do wyboru różne formy zatrudnienia, w tym umowa o pracę; praca 40 godzin tygodniowo, 8 h dziennie między 8:00 a 17:30 w zależności od potrzeb i preferencji.

Wymagane dokumenty

CV