Umowa o pracę - PRACOWNIK BIUROWY
F.H.U.P. Ogród i Dom Sutkowscy Spółka Jawna Sinołęka 45 A, 05-310 Kałuszyn 19 maja 2017

Nasze pierwsze rośliny sprzedawaliśmy w 1995 roku w naszym Centrum Ogrodniczym w Sulejówku. Dwa lata później wybudowaliśmy duże Centrum Ogrodnicze „Ogród i Dom” w Choszczówce Stojeckiej koło Mińska Mazowieckiego i utworzyliśmy 3 ha szkółkę roślin. W 2005 roku w Sinołęce koło Kałuszyna zakupiliśmy 300 hektarowe gospodarstwo rolne, należące kiedyś do Doświadczalnego Instytutu Sadownictwa, które szybko zmieniliśmy w profesjonalną Szkółkę Drzew i Krzewów Ozdobnych.

Obecnie do naszej Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych poszukujemy
osób zainteresowanych
pracą na stanowisku:

PRACOWNIK BIUROWY
Miejsce pracy: Sinołęka koło Kałuszyna
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta hurtowego z Polski oraz zagranicy
  • dbanie o prawidłowe wystawianie dokumentów sprzedaży
  • prowadzenie korespondencji z klientami
  • praca od 8:00 do 16:00

Wymagania

Poszukujemy osób:

  • lubiących pracę z ludźmi
  • chcących się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności
  • mile widziane doświadczenie w branży szkółkarskiej
  • znajomość j. rosyjskiego i j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • stabilną i interesującą pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

Wymagane dokumenty

CV