Umowa zlecenie - Praca zdalna – promocja szkoleń przez telefon (cała Polska)
Private Corporate Consulting Sp. z o.o. Warszawa, Polska 15 lutego 2018

Kto: Private Corporate Consulting Sp. z o. o.

• 8 lat na rynku
  • 16 lokalizacji szkoleniowych
  • 1000 szkoleń rocznie
  • 40 zaangażowanych pracowników
  • 90% kadry menadżerskiej z awansów wewnętrznych
Umowa zlecenie - Praca zdalna – promocja szkoleń przez telefon (cała Polska)
  • Jeśli masz dosyć pracy na etacie, nie chcesz tracić czasu na dojazdy do firmy, chcesz pracować mniej ale więcej zarabiać i sam decydować kiedy i ile pracujesz – to jesteś gotowy na współpracę z nami!
  • Gdzie: Praca z domu – elastyczny czas pracy – Ty decydujesz, kiedy pracujesz. Praca nie więcej niż 4-5 godz. dziennie od poniedziałku do piątku w godz. pracy urzędów miast i gmin 8-15.

Poszukujemy osób z dobrą dykcją i miłym głosem do promocji szkoleń dla administracji publicznej (gminy, USC, powiaty, urzędy pracy).

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,
  • terminowe płatności,
  •  możliwość rozwoju (szkolenia podnoszące kwalifikacje),
  • długofalową współpracę, zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego w zespole ambitnych i przebojowych ludzi.

Dajemy Ci najlepsze narzędzia (nowoczesny oraz intuicyjny system informatyczny, aplikacja do przeprowadzania rozmów telefonicznych, materiały szkoleniowe oraz wsparcie na każdym etapie pracy). Ty musisz mieć tylko komputer z dostępem do Internetu oraz słuchawki z mikrofonem, nieodpartą chęć do nauki i dużo uśmiechu.