Umowa o pracę - Praca w redakcji ogrodniczej
AVT Korporacja Sp.z o.o Warszawa, Polska 15 marca 2019

ZielonyOgrodek.pl
CV proszę przesyłać na pawel.romanowski@avt.pl

Główne obowiązki:

  • pomoc w pracy redakcji portalu ZielonyOgrodek.pl i magazynu Gardeners` World Polska;
  • redagowanie i wstawianie tekstów na portal internetowy;
  • tłumaczenie tekstów z jęz. angielskiego;
  • kontakty z firmami zewnętrznymi;
  • udział w targach ogrodniczych.

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • lekkiego pióra, głowy pełnej pomysłów, wyczucia estetyki i stylu;
  • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • mile widziane wykształcenie ogrodnicze oraz doświadczenie w branży i znajomość roślin.

Oferujemy

Co gwarantujemy:

  • doskonałą atmosferę w młodym zespole pasjonatów;
  • elastyczny czas pracy;
  • pewne zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • dużą samodzielność i zaufanie;
  • ciekawe wyzwania zawodowe;
  • korzystny pakiet medyczny.

Wymagane dokumenty

CV