Umowa zlecenie - Praca dla studenta dietetyki lub kierunków pokrewnych
Healthy Lifestyle sp z o.o. plac Żelaznej Bramy 1, Warszawa, Polska 29 czerwca 2017

Healthy Lifestyle sp z o o Jesteśmy jednym z liderów promocji zdrowego trybu życia na polskim rynku. Od 2010 roku nieprzerwanie rozwijamy się, poszerzając zakres proponowanych przez nas usług i rozpowszechniając wiedzę o prawidłowym stylu życia.  Posiadamy dwie marki cateringu dietetycznego. Codziennie dostarczamy pełnowartościowe posiłki do setek klientów w Warszawie i okolicach. Żywimy i edukujemy dzieci z warszawskich przedszkoli i szkół w ramach programu „Zdrowie na 6!”. Współpracujemy z korporacjami w tworzeniu i obsłudze dedykowanych miejsc ze zdrowymi daniami w ich siedzibie. Wreszcie, zapewniamy catering w postaci finger food na spotkania biznesowe oraz eventy. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do nowopowstałego punktu gastronomicznego w samym centrum Warszawy.

Umowa zlecenie - Praca dla studenta dietetyki lub kierunków pokrewnych

Zatrudnię studentów dietetyki (lub kierunków zbliżonych)  do pracy w nowo powstającym punkcie w Hali Gwardia. Będzie to miejsce ze zdrowymi daniami dla m.in wegan, wegetarian, beztlenowców itp. Na miejscu będziemy tez serwować soki świeżo wyciskane i będziemy przeprowadzać analizy składu ciała na analizatorze. Praca w pt, sb, nd plus czasami dodatkowe dni w tygodniu (eventy). Godziny pracy do ustalenia. Lokal będzie otwarty 9-19. Reszta informacji na spotkaniach z wybranymi kandydatami.

• Znajomość zasad dietetyki
  • Dyspozycyjność
  • Miła aparycja

• Praca weekendowa w branży gastronomicznej