Staż/praktyki - Poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu i Mediów Społecznościowych – staż
Electric Cars PL Sp. z o.o. Mokotów, Warszawa, Polska 29 czerwca 2017

Electric Cars PL Sp. z o.o. jest spółką, której nadrzędnym zadaniem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w sektorze energetyki odnawialnej w postaci gotowych inwestycji „pod klucz”. Naszym klientom pomagamy na wszystkich etapach realizacji procesu inwestycyjnego, także w zapewnianiu jego finansowania. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi, firmami branżowymi oraz grupami inwestycyjnymi, związanymi z energetyką odnawialną.

Stażysta będzie odpowiedzialny za budowanie wizerunku firmy social mediach, redagowanie tekstów dotyczących działalności firmy i co za tym idzie pozyskiwanie nowych klientów.

Zadania:

  • redagowanie tekstów budujących pozycję marki
  • obsługa serwisów społecznościowych Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin
  • budowanie wizerunku firmy social mediach
  • wykorzystywanie narzędzi służących promocji (płatnych i bezpłatnych) w popularnych kanałach społecznościowych

Wymagania

  • min. dobra znajomość j. angielskiego,
  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań, kreatywność, samodzielność,
  • znajomość branży.

Oferujemy

  • możliwość odbycia praktyk w rozwijającej się firmie;
  • wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania w powierzone zadania;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail a.ambroziak@greenpl.org