Umowa o pracę - Pomocnik kosztorysanta
ALFA-BET POLSKA SP. Z O.O. SP.K. Śródmieście, Warszawa, Polska 20 czerwca 2017

  • Poszukujemy pomocnika kosztorysanta ogólnobudowlanego.
  • Budownictwo kubaturowe.
  • Wykształcenie minimum średnia techniczne (kierunek budownictwo)
    Zakres zadań:
  • znajomość programów typu AutoCad
  • umiejętność sporządzania przedmiarów robót ogólnobudowlanych,
  • znajomość programu typu Norma, Zuza, itp,
  • dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word

Wymagania

  • analizy dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
  • wysłania zapytań ofertowych do dostawców branżowych,
  • sporządzania zestawień porównanych otrzymanych ofert i ich analizy,
  • komunikacji z dostawcami w zakresie doprecyzowania oferty,
  • skrupulatności dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty

CV, LIST MOTYWACYJNY