Umowa zlecenie - Pomoc Księgowej
Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o. pod marką KIDS&Co. Warszawa, Polska 20 listopada 2018

KiDS&Co. – dwujęzyczne przedszkola i żłobki
Jesteśmy ogólnopolskim operatorem, specjalizującym się w otwieraniu i prowadzeniu nowoczesnych, dwujęzycznych przedszkoli i żłobków przy biurowcowych i firmowych. Naszą misją jest wychowanie nowej generacji Polaków – dzieci przedsiębiorczych, samodzielnych, potrafiących współdziałać w grupie, otwartych na świat i jego różnorodność, bez obaw patrzących w przyszłość i przygotowanych do wyzwań edukacji szkolnej. Nasz cel już od trzynastu lat realizujemy, prowadząc przedszkola we współpracy z najlepszymi deweloperami i pracodawcami na rynku.

Poszukujemy osoby, która pomoże nam prowadzić naszą księgowość i rozliczenia, ale dodatkowo będzie istotną częścią małego zespołu finansów i administracji wspierającego procesy w rozwijającej się firmie.

Opis stanowiska:

• Organizacja i wprowadzanie dokumentów księgowych, wyciągów bankowych, itp.

• Dekretacja, przygotowywanie prostych zestawień, organizacja dokumentów kadrowych,

• Pomoc w rozliczeniach i procedurze zamknięcia miesiąca na poziomie centrali i przedszkoli,

• Praca w zespole z samodzielną księgową, kadrową i analitykiem finansowym,

• Możliwa praca w wymiarze niepełnoetatowym,

• Praca z systemem Asseco WAPRO Fakir.

Wymagania

• chęć nauki,

• uważność i dobra organizacja pracy,

• samodzielność i odpowiedzialność,

• komunikatywność i umiejętność pracy w małym zespole,

• mile widziany status studenta,

• mile widziane doświadczenie i praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego.

Oferujemy

• Pracę w nowoczesnej firmie o unikatowym profilu działalności i misji edukacyjnej,
• Możliwość szkolenia w roli księgowej,
• Możliwość elastycznej pracy w niepełnym wymiarze godzin – mniejsza liczba dni pracy w tygodniu lub zmniejszona liczba godzin dziennie do uzgodnienia,
• Pakiet medyczny i zniżka na miejsce w przedszkolu,
• Bardzo przyjazna atmosfera w pracy.

Wymagane dokumenty

CV