Umowa zlecenie - Asystent/ka biura
Franke Polska Sp. z o.o. ESSC al. Jerozolimskie 181b, Warszawa, Polska 11 marca 2019

Franke jest firmą rodzinną, która powstała w 1911. Dziś tworzy ją prawie 10 000 pracowników na całym świecie, a jej produkty kojarzą się pięknym, funkcjonalnym designem i najwyższą szwajcarską jakością.“Make It Wonderful” to motto naszej firmy, które przyświeca nam nie tylko przy tworzeniu wyjątkowych produktów, ale również wspaniałego, otwartego miejsca pracy. We Franke ESSC świadczymy usługi dla spółek Franke na całym świecie.

Szukamy wsparcia do naszego biura czyli osoby, która przejmie następujące zadania:

  • kontakt z administratorem budynku w sprawie bieżących napraw w biurze
  • zamawianie materiałów biurowych
  • obługiwanie usług kurierskich i pocztowych
  • organizacja wewnętrznych eventów
  • administracja benefitów pracowniczych
  • ogólne wsparcie przy codzinnych zadaniach biurowych

Wymagania

  • biegłość w obsłudze komputera
  • sumienność i dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość pracy od poniedziałku do piątku ok. 4h dziennie w czasie standardowych godzin pracy

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w CV:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) i art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
95/46/WE (rozporządzenie RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
administratora, którym jest Franke Polska sp. z o.o., z siedzibą w Sękocinie Nowym, ul. Franke 1, 05-
090 Raszyn, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda
została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 rozporządzenia RODO.

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się jednostce firmy
  • dogodną lokalizację z atrakcyjnym budynku biurowym
  • super team i naprawdę dobrą kawę (Franke słynie ze swoich ekspresów do kawy, u nas w biurze też nie mogło jednego zabraknąć!)

Prosimy o aplikację na naszej stronie: https://live.solique.ch/Franke/internet/jobs/Office-assistant–2107700/