Umowa o pracę - PÓŁROCZNY PROGRAM STAŻOWY W OBSZARZE PRODUKCJI
Mars Polska Warszawa, Polska 16 maja 2019

Mars Incorporated jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii oraz właścicielem wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek, m. in.: M&M’s®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Royal Canin® czy Uncle Ben’s®. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG. Pomaga nam to dotrzeć do miliardów konsumentów i osiągać sprzedaż globalną na poziomie przekraczającym 35 mld dolarów.

W Polsce Mars działa od 1992 r i zatrudnia ponad 2800 Współpracowników w 4 głównych lokalizacjach, gdzie tworzymy i rozwijamy produkty marek znanych i lubianych na całym świecie.Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem kreujemy lepszy świat dla ludzi i zwierząt.

Umowa o pracę - PÓŁROCZNY PROGRAM STAŻOWY W OBSZARZE PRODUKCJI

Mars Technical Experience to prestiżowy program stażowy. To półroczne wyzwanie, w trakcie którego będziesz odpowiedzialny za realizację samodzielnego i niezależnego projektu wynikającego z realnych potrzeb firmy. Wypracowane w trakcie stażu rekomendacje i rezultaty Twojej pracy będą miały wpływ na funkcjonowanie i wyniki Mars Polska.

• Zrealizuj samodzielny projekt inżynieryjny.
  • Zdobądź praktyczną wiedzę.
  • Rozwiń swoje umiejętności pracując na największych globalnych markach.
  • Zrób pierwszy krok, aby zostać z nami na dłużej – podejmij wyzwanie i dołącz do świata ludzi z Marsa!

W tym roku szukamy stażystów m.in. do działów:

PRODUKCJI, DZIAŁU INŻYNIERYJNEGO, UTRZYMANIA RUCHU, LOGISTYKI FABRYCZNEJ, DZIAŁU BEZPIECZEŃSTWA, DZIAŁU JAKOŚCI, LEAN&TRAINING

Booklet z opisami projektów: https://www.mars.pl/docs/librariesprovider44/default-document-library/final-booklet-opis-sta%C5%BCy.pdf?sfvrsn=2

Droga na Marsa:

1. Aplikacja on-line do 14 kwietnia.
  2. Wirtualne zadanie i testy on-line kwiecień.
  3. Spotkanie w biurze Mars Polska od połowy kwietnia do końca maja.
  4. Rozpoczęcie stażu lipiec.

APLIKUJ bezpośrednio na: mars.ambertrack.co.uk

KOGO SZUKAMY?

Studentów III, IV i V roku kierunków technicznych i świeżo upieczonych absolwentów studiów magisterskich:

• z biegłą znajomością języka angielskiego;
  • dodatkowo aktywnych studencko tj. koła naukowe, organizacje studenckie, wyjazdy zagraniczne.

Czas trwania: 6 miesięcy, start w lipcu.

Wynagrodzenie: ok. 5000 zł brutto* i pakiet benefitów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę.

Elastyczne godziny pracy.

Możliwa lokalizacja: Sochaczew, Poznań, Niepołomice