Umowa zlecenie - Pokojowa/ Pokojowy
Chopin Airport Development Świętopełka, Jurata, Jastarnia, Polska 10 kwietnia 2017

Spółka Chopin Airport Development jest częścią Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze” (PPL). Powstała w 1998 roku. Od kwietnia 2016 roku funkcję Prezesa Zarządu pełni Gheorghe Marian Cristescu.

Chopin Airport Development realizuje inwestycje zlokalizowane w sąsiedztwie portów lotniczych. Świadczy również usługi hotelowo-konferencyjne oraz rekreacyjne. CAD jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów, a także inwestycji realizowanych od podstaw. Jako franczyzobiorca współpracuje z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi takimi jak Marriott i Hilton.

Spółka jest właścicielem oraz zarządza wielokrotnie nagradzanym za jakość usług hotelem Courtyard by Marriott sąsiadującym z warszawskim Lotniskiem Chopina. W 2013 roku CAD uruchomił w Warszawie i Gdańsku dwa obiekty pod marką Hampton by Hilton. W grudniu 2014 roku został podpisany List Intencyjny z Górnośląskim Towarzystwem Lotniczym dotyczący dzierżawy działki pod budowę hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie terminalu Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice. Nowy obiekt udostępniony zostanie pod należącą do sieci Marriott marką Moxy. Do dyspozycji gości oddane zostanie 100 pokoi rozmieszczonych na 6 kondygnacjach.

W 2015 roku portfolio Spółki wzbogaciło się o trzygwiazdkowy wypoczynkowo – konferencyjny Hotel Jurata zlokalizowany na Półwyspie Helskim. Trwają także prace nad sąsiadującym z Lotniskiem Chopina pięciogwiazdkowym hotelem pod nową na polskim rynku marką Renaissance.

Umowa zlecenie - Pokojowa/ Pokojowy

Umowa zlecenie – Pokojowa/ Pokojowy w Best Western Hotel Jurata

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za czystość pokoi i powierzchni wspólnych na obiekcie hotelu.

Wymagania

  • aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • możliwość noclegu wraz z wyżywieniem
  • zdobycie doświadczenia
  • możliwość odbycia praktyk

Wymagane dokumenty

CV