Inna forma zatrudnienia - PL/SQL Developer
Green Minds Sp.zo.o. Wola, Warszawa, Polska 20 sierpnia 2018

Aktualnie prowadzimy projekt rekrutacyjny dla naszego Klienta z sektora IT i poszukujemy doświadczonych specjalistów na stanowiskoOracle PL/SQL Developer

  • miejsce pracy: praca zdalna lub w biurze Wola
  • wynagrodzenie: do 100 PLN/netto na B2B – wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności

Oracle PL/SQL  Developer

Zakres obowiązków:

  • programowanie nowych funkcjonalności
  • poprawianie błędów w istniejących funkcjonalnościach
  • przygotowywanie dokumentacji kodu
  • debugowanie/profiling kodu
  • mile widziane umiejętności z zakresu administracji Oracle DB 12c

Wymagania

Umiejętności których szukamy:

  • bardzo dobra znajomość Oracle PL/SQL
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu bazy Oracle
  • doświadczenie z systemami transakcyjnymi – OLTP
  • programowanie z wykorzystaniem funkcjonalności Oracle 12c

Oferujemy

  • elastyczny model pracy (zdalnie lub w biurze) Po wdrożeniu można wykonywać pracę zdalnie
  • praca w doświadczonym zespole programistów i deweloperów
  • praca z dużymi systemami u międzynarodowych klientów
  • model rozliczania godzinowy – możliwość elastycznej pracy – na początek zakładamy zapotrzebowanie ok 20-30h tygodniowo

Projekt długoterminowy.

Zatrudnienie przez Klienta.

Dowolna forma współpracy.

Wymagane dokumenty

CV