Umowa zlecenie - Płatny Staż w Makro
MAKRO Cash and Carry Polska S.A. aleja Krakowska, Warszawa, Polska 14 kwietnia 2017

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży samoobsługowego handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju. To firma dla ludzi lubiących się uczyć, otwartych na zmieniającą się rzeczywistość biznesową, ludzi z „klientem w centrum”, z pasją do biznesu i naturą przedsiębiorcy. Zajrzyj do nas i znajdź miejsce dla siebie!

Umowa zlecenie - Płatny Staż w Makro

Zrób MakroKrok w karierze!

Zapraszamy na płatny, 3-miesięczny staż (od kwietnia/maja) pod okiem doświadczonych ekspertów w jednym z wybranych obszarów: Handel, Marketing, PR, HR, Polityka Cenowa lub Zarządzanie Łańcuchem Dostaw.

W Dziale Handlowym poznasz od kuchni codzienne wyzwania zespołu kupieckiego, wspierając go w zadaniach takich jak praca z danymi w systemie komercyjnym, wysyłanie zamówień, kontrola zapasów, kontakt z halami i dostawcami.

W Dziale Marketingu weźmiesz udział w realizacji bieżących działań promocyjnych, poznasz tajniki marketingu sprzedażowego, który opiera się na poznaniu klientów, ich potrzeb i zachowań zakupowych.

W Dziale PR  włączysz się w działania w social mediach oraz eventy, które organizujemy w ramach różnych aktywności.

W Dziale HR dowiesz się jak przebiega proces rekrutacji w międzynarodowej organizacji. Zaprosimy Cię także do udziału w inicjatywach wizerunkowych, takich jak obecność na portalach społecznościowych, portalach rekrutacyjnych, targach pracy itp.

W Dziale Polityki Cenowej rozwiniesz swoje umiejętności analityczne pracując na dużych zbiorach danych (wewnętrzne Makro i zewnętrzne m.in. ACNielsen, CMR) oraz przygotowując zestawienia, analizy i raporty.

W Dziale Zarządzania Łańcuchem Dostaw będziesz miał możliwość pracy w nowoczesnym JDA Software. Wykorzystasz swoje umiejętności analityczne i poznasz nowoczesne rozwiązania, narzędzia oraz systemy stosowane w kompleksowym zarządzaniu łańcuchem dostaw w dynamicznym otoczeniu biznesowym.

Wymagania

Jesteś Absolwentką / Absolwentem  lub studiujesz na IV /V roku?

Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim?

Jesteś osobą kreatywną, otwartą na świat i nowe doświadczenia? A może szukasz miejsca aby wykorzystać i rozwinąć swoje umiejętności analityczne?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „TAK” – ta propozycja jest dla Ciebie.


Oferujemy

Mamy Ci do zaproponowania:

  • współpracę na podstawie umowy zlecenia na okres 3-ch miesięcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w rozliczeniu godzinowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji
  • samodzielność w działaniu i wdrażaniu własnym pomysłów, nieformalną atmosferę pracy

Wybierz obszar, który najbardziej Cię interesuje i Aplikuj poprzez poniższy link: 

TUTAJ


Wymagane dokumenty

CV