Umowa zlecenie - Płatny Staż w MAKRO: Dział Handlowy, PR, HR (Rekrutacja lub Szkolenia), HoReCa Digitaliation, Grupa Klientów Traders i Franczyzy
MAKRO Cash and Carry Polska S.A. Warszawa, Polska 15 maja 2018

MAKRO Cash and Carry Polska

Umowa zlecenie - Płatny Staż w MAKRO: Dział Handlowy, PR, HR (Rekrutacja lub Szkolenia), HoReCa Digitaliation, Grupa Klientów Traders i Franczyzy

W Dziale Handlowym poznasz codzienne wyzwania Zespołu kupieckiego, wspierając go w pracy z bazą danych w systemie komercyjnym, wysyłaniu zamówień, kontroli zapasów czy bieżącym kontakcie z halami i dostawcami MAKRO.

W Dziale Public Relations wesprzesz Zespół PR przy realizacji strategii social media, redagowaniu tekstów na potrzeby mediów społecznościowych, przeprowadzaniu i redagowaniu wywiadów z klientami i pracownikami firmy oraz wsparcie organizacyjne wydarzeń specjalnych.

W Dziale HR włączymy Cię w realizację projektów z obszaru rekrutacji i zarządzania talentami oraz działań wizerunkowych lub szkoleniowych

 • Zespół Rekrutacji i Zarządzania Talentami zaangażuje Cię w takie zadania jak: wsparcie w realizacji bieżących procesów rekrutacyjnych, publikacja ogłoszeń, preselekcja aplikacji oraz kontakt z Kandydatami, udział w inicjatywach wizerunkowych, aktywność na portalach społecznościowych, portalach rekrutacyjnych i targach pracy.
 • W Dziale Szkoleń i Rozwoju wzmocnisz swoje kompetencje organizacyjne. Do Twoich zadań będzie należała m.in.: organizacja szkoleń, komunikacja z uczestnikami, przygotowywanie danych do testów wiedzy w procesie Certyfikacji, pomoc w organizacji procesu certyfikacji i testów wiedzy, tworzenie prezentacji oraz raportów szkoleniowych.

W Dziale HoReCa Digitalization zaangażujemy Cię w działania mające wpływ na widoczność klientów w sieci. We współpracy z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi restauracjami, będziesz odpowiedzialny za merytoryczne wsparcie naszych klientów biznesowych oraz przepływ informacji w systemie w ramach digitalizacji procesów współpracy.

W Dziale Grupy Klientów Traders / Franczyza zgłębisz tajniki marketingu sprzedażowego. Weźmiesz udział w przygotowywaniu materiałów marketingowych dla klientów sieci Makro oraz koordynacji Kalendarza Promocyjnego sieci.

Wymagania

 • Jesteś Absolwentką / Absolwentem  lub studiujesz na ostatnim roku?
 • Chesz poczuć satysfakcję z samodzielnie zrealizowanych projektów?
 • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim?
 • Jesteś osobą kreatywną, otwartą na świat i nowe doświadczenia?
 • A może szukasz miejsca aby rozwinąć swoje umiejętności analityczne?

Jeśli „TAK” – to mamy dla Ciebie super propozycje na start przygody z biznesem !


Oferujemy

 • współpracę na podstawie umowy zlecenia na okres 3-ch miesięcy
 • atrakcyjne wynagrodzenie w rozliczeniu godzinowym
 • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji
 • samodzielność w działaniu i wdrażaniu własnym pomysłów, nieformalną atmosferę pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj poprzez link


Wymagane dokumenty

CV