Umowa zlecenie - Płatny Staż w Makro
MAKRO Cash and Carry Polska S.A. aleja Krakowska 61, Warszawa, Polska 24 lipca 2017

Jesteśmy najnowocześniejszą, samoobsługową hurtownią gastronomiczną i hurtownią artykułów biurowych dla przedsiębiorców i ludzi biznesu. MAKRO jest częścią METRO Group, jednego z największych na świecie koncernów handlowych. Naszym Klientom oferujemy produkty najwyższej jakości po możliwie najniższych cenach.

Umowa zlecenie - Płatny Staż w Makro

Zrób MakroKrok w karierze!

Zapraszamy na płatny, 3-miesięczny staż pod okiem doświadczonych ekspertów w jednym z wybranych obszarów:Handel, HR, Business Inteligence, Zarządzanie Łańcuchem Dostaw, Kontroling, Operacja Sprzedaży, Marketing, Kontrola Należności Handlowych.

Jesteś Absolwentką / Absolwentem  lub studiujesz na IV /V roku?

Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim?

Jesteś osobą kreatywną, otwartą na świat i nowe doświadczenia? A może szukasz miejsca aby wykorzystać i rozwinąć swoje umiejętności analityczne?

Wymagania

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „TAK” – to idealna okazja abyś rozpoczął swoją biznesową przygodę!

W Dziale Handlowym poznasz od kuchni codzienne wyzwania zespołu kupieckiego, wspierając go w zadaniach takich jak praca z danymi w systemie komercyjnym, wysyłanie zamówień, kontrola zapasów, kontakt z halami i dostawcami.

W Dziale Marketingu weźmiesz udział w realizacji bieżących działań promocyjnych, poznasz tajniki marketingu sprzedażowego, który opiera się na poznaniu klientów, ich potrzeb i zachowań zakupowych.

W Dziale HR włączymy Cię w realizację projektów rekrutacyjnych, wizerunkowych lub szkoleniowych.

W Business Inteligence rozwiniesz swoje umiejętności analityczne pracując na dużych zbiorach danych (wewnętrzne Makro i zewnętrzne m.in. ACNielsen, CMR) oraz przygotowując zestawienia, analizy i raporty. Będziesz uczestniczył we wdrożeniu nowego systemu kompleksowego rozwiązania optymalizacji procesów.

W Dziale Zarządzania Łańcuchem Dostaw będziesz miał możliwość pracy w nowoczesnym JDA Software. Wykorzystasz swoje umiejętności analityczne i poznasz nowoczesne rozwiązania, narzędzia oraz systemy stosowane w kompleksowym zarządzaniu łańcuchem dostaw w dynamicznym otoczeniu biznesowym.

W Dziale Kontrolingu pogłębisz swoje zdolności wyciągania wniosków w zakresie analizy biznesowej i finansowej. Rozwiniesz umiejętności w obsłudze Excel/Access/PowerPoint oraz języka zapytań SQL. Dzięki bliskiej współpracy z działami operacyjnymi w ramach Business Partneringu, będziesz miał okazję poznać tajniki pracy branży retail / FMCG.

W Dziale Operacji Sprzedaży wykorzystasz swoje zdolności analityczne oraz będziesz uczestniczyć w ciekawych projektach, takich jak m.in. rozwój SFA (Sales Force Automation) czy tworzenie e-hurtowni.

W Dziale Kontroli Należności Handlowych włączymy Cię w zadania w zakresie przetwarzania wniosków kredytowych oraz oceny wiarygodności i zdolności płatniczej podmiotów współpracujących


Oferujemy

Mamy Ci do zaproponowania:

  • współpracę na podstawie umowy zlecenia na okres 3-ch miesięcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w rozliczeniu godzinowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji
  • samodzielność w działaniu i wdrażaniu własnym pomysłów, nieformalną atmosferę pracy

Wybierz obszar, który najbardziej Cię interesuje i Aplikuj!


Wymagane dokumenty

cv