Staż/praktyki - Płatny staż w firmie szkoleniowej – Asystent ds. organizacji szkoleń
Aktren Michał Taran Wola, Warszawa, Polska 21 czerwca 2018

Kim jesteśmy?

Firmą szkoleniową specjalizującą się w temacie wystąpień publicznych. Co to znaczy? Uczymy pewności siebie na scenie, pomagamy zamienić stres przed wystąpieniem na ekscytację, podpowiadamy, jak zmniejszyć czas potrzebny na  przygotowanie swojej prezentacji, uczymy jak korzystać z mowy ciała i jak historie mogą uwiarygodnić przekaz.

Brzmi intrygująco?

Dołącz do naszego kameralnego zespołu Jesteśmy ludźmi, którzy lubią swoją pracę i lubią siebie wzajemnie, dzięki temu atmosfera w firmie jest wyjątkowa!

Co będzie należało do Twoich zadań?

• Przygotowywanie materiałów szkoleniowych (edycja do standardu firmy, wydruk i przekazanie trenerowi)
  • Rezerwacja sal szkoleniowych, cateringu na realizowane szkolenia
  • Opracowanie ankiet, tworzenie i przesyłanie raportów poszkoleniowych
  • Działanie z konta LinkedIN (zapraszanie do grona kontaktów, wysyłanie wiadomości)
  • Umieszczanie filmów i postów na profilu FB/IN, YouTube
  • Tworzenie i aktualizacja bazy danych Klientów w CRM
  • Różnego rodzaju reaserch na zlecenie przełożonych i trenerów

Jesteśmy też otwarci na Twoje inicjatywy J

Co jest dla nas ważne?

• Twoje umiejętności organizacyjne
  • Twoja dokładność, sumienność i rzetelność
  • Umiejętności obsługi komputera (Excel, Word, Linked IN, FB, YouTube), które posiadasz
  • To, aby praca była dla Ciebie miejscem, do którego przychodzisz z przyjemnością

Co zyskujesz podejmując wyzwanie?

• Pracę w kameralnym gronie entuzjastów
  • Pracę w biurze na Woli (blisko przystanku tramwajowego
  • Możliwość zdobycia pierwszych zawodowych doświadczeń
  • Płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy na stanowisko Asystenta ds. organizacji szkoleń