Staż/praktyki - PŁATNY STAŻ W FIRMIE BEAN&BUDDIES!
Bean&Buddies Sp. z o.o. Tytoniowa 20, Warszawa, Polska 18 lipca 2017

Bean&Buddies to lokalny producent świeżo palonej kawy. Nasza palarnia znajduje się na terenie województwa mazowieckiego, a część pomysłów i receptur ma swoje korzenie w Szwecji, skąd pochodzi większość wspólników. Bean&Buddies działa od 2013 roku i ma już klientów w Szwecji, Hiszpanii, Norwegii i Francji.

Nasza kawa zawsze powstaje w 100% z najlepszych gatunkowo ziaren i z dumą możemy powiedzieć, że każdy nasz produkt jest rękodziełem: od zbiorów po zamknięte opakowanie. Cały proces starannie nadzorowany przez specjalistów od kontroli jakości.

Staż/praktyki - PŁATNY STAŻ W FIRMIE BEAN&BUDDIES!

Bean&Buddies to lokalny producent świeżo palonej kawy. Działamy na rynku od 4 lat i obsługujemy ponad 1000 klientów z sektora B2B: biura, instytucje, kawiarnie i restauracje. Nasza firma powstała w Polsce, ale część pomysłów i receptur ma swoje korzenie w Szwecji, skąd pochodzi większość wspólników. Poza Polską Bean&Buddies obsługuje klientów w kilku krajach Europejskich, m.in. w Szwecji, Hiszpanii, Niemczech i Francji.

 Więcej o nas

Szukamy osób, które chcą czerpać satysfakcję z pracy w nieustannie rozwijającym się biznesie kawowym. Oferujemy odbycie płatnego stażu. W ciągu 3 miesięcy będziemy starali się pomóc Ci w podniesieniu kwalifikacji zawodowych i zdobyciu cennego doświadczenia.

Wymagania

 Jest osobą odpowiedzialną i chętną do podejmowania nowych wyzwań

  • Jest samodzielna, dobrze zorganizowana i sumienna
  • Ma lekkie pióro, a pisanie tekstów przychodzi jej z łatwością

 


Oferujemy

 W zamian oferujemy:

  • 3-miesięczną współpracę na podstawie umowy o dzieło w prężnie rozwijającej się firmie z sektora B2B (z możliwością późniejszego zatrudnienia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • pracę z fajnym produktem, jakim jest świeżo palona kawa
  • szansę zdobywania cennego doświadczenia z zakresu sprzedaży, telemarketingu, digital marketingu i komunikacji

Wymagane dokumenty

CV