Staż/praktyki - Płatny Staż w Dziale Service Market
Absolvent.pl Warszawa, Polska 3 października 2017

Jesteśmy pierwszym na świecie największym producentem samochodów ciężarowych, częścią globalnego i wielokulturowego zespołu. Pracujemy z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania transportowe dla naszych Klientów.

Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu na stanowisku Stażysty w Dziale Service Market w firmie Volvo Trucks Polska w Młochowie k/Warszawy. Staż u nas umożliwia zaliczenie obowiązkowej praktyki zawodowej jak również daje szansę związania się z naszą firmą na dłużej. Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland.

Staż/praktyki - Płatny Staż w Dziale Service Market

W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:

• wspieranie Koordynatora Action Service w zakresie analiz spraw otwartych.
  • weryfikacja, ocena i rozliczanie wniosków gwarancyjnych na pojazdy Volvo Trucks,
  • współpraca przy tworzeniu odpowiedzi na pisma skierowane do działu Service Market.
  • przygotowywanie i rejestracja certyfikatów ekologicznych Renault Trucks.
  • rejestracja reklamacji zgodnie z obowiązującym procesem.
  • współpraca z Volvo Group Accounting w celu fakturowania Serwisów zewnętrznych i wewnętrznych.
  • przygotowywanie i dystrybucja dokumentów do autoryzowanych Dealerów.
  • współpraca przy tłumaczeniu dokumentacji i tworzeniu prezentacji dotyczących działu Service Market.

Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:

• ukończonego III, IV lub V roku studiów lub statusu absolwenta studiów magisterskich (do roku po zakończeniu studiów) – preferowane kierunki techniczne
  • znajomości pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • znajomości podstaw budowy maszyn i pojazdów samochodowych
  • znajomości budowy poj. ciężarowych będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywności, analitycznego myślenia, umiejętności pracy w grupie

• płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • szkolenia wprowadzające i produktowe w ramach Szkoły Serwisowej Volvo
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań
  • codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • niezbędne narzędzia do pracy