Staż/praktyki - Płatny staż w Dziale Personalnym
Arena Tax Sp. z o.o. Nowopole 10, 09-135 Nowopole, Polska 24 sierpnia 2017

Poznaj Arena Tax – jedną z najlepiej i najszybciej rozwijających się kancelarii doradztwa podatkowego na polskim rynku!

Wspieramy zarówno duże korporacje jak i średniej wielkości polskie i międzynarodowe firmy. Główna siedziba Arena Tax znajduje się w Warszawie. Posiadamy również biura w Hiszpanii, Gruzji i Estonii (Madryt, Tbilisi, Tallin), a obecnie budujemy naszą praktykę na nowych rynkach.

Projekty które realizujemy w Arena Tax obejmują m.in. bieżące wsparcie, zarządzanie polityką podatkową, restrukturyzacje, transfer biznesu. Pracujemy dla klientów z różnych branż, w szczególności branży finansowej oraz nowych technologii.

Więcej informacji: www.arenatax.pl

Staż/praktyki - Płatny staż w Dziale Personalnym

·         ·         ·         ·         ·         wsparcie w działaniach związanych z organizacją szkoleń, w tym szkoleń BHP

·         ·         ·         ·         ·         ·         ·         kreatywność i skrupulatność, dobra organizacja pracy