Staż/praktyki - Płatny staż w dziale księgowości
CIECH S.A. Warszawa, Polska 7 marca 2018

CIECH powstał w 1945 roku. Dziś jest liderem polskiego rynku chemicznego i jedną z największych polskich firm o międzynarodowym zasięgu.

Zadania, które możesz wykonywać:

  • Prowadzenie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami krajowymi i zagranicznymi,
  • Przygotowywanie sprawozdań do NBP, Urzędu Skarbowego,
  • Rozliczanie umów faktoringowych,
  • Księgowanie i rozliczanie listy płac,
  • Uzgadnianie deklaracji ZUS, PIT,
  • Windykacja należności.

Wymagania

  • Student lub absolwent  (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Znajomość zagadnień księgowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Umiejętność wykorzystania posiadanej już wiedzy w praktyce,
  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność,
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość systemów księgowych Oracle, SAP lub innych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Płatny staż na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy,
  • Staż w oparciu o umowę o praktykę absolwencką,
  • Staż w Spółce posiadającej stabilną pozycję na rynku, notowanej na giełdzie w Polsce i Frankfurcie,
  • Możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych specjalistów,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Owocowe poniedziałki i środy.

Wymagane dokumenty

CV